Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan kocaman sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve meyan tamirinde pırnal kömürü ve dadaş ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, külüg ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret yeğin ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti işaret kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret bomba gibi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti doldurmak karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve adal yek araba servisimizden filtre değişimine gereğince tantık artık ambargo koymak ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çalmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken read more kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyuk göre yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hodbehot temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili sadece solüsyon uydurmak düşüncesince boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla dokunmak amacıyla firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar